ארנבונים

רפואת ארנבונים שונה מאד מרפואה של שאר חיות הבית

ליאור וארנבון

הזנה

אחד הנושאים החשובים ביותר ברפואת ארנבונים הוא נושא ההזנה. ארנבונים כל כך רגישים לטעויות בהזנה שאצלם בהחלט יכול להיות שמדובר בעניין של חיים ומוות.

חשוב מאד להתייעץ עם אנשי מקצוע בעלי ניסיון, אשר מכירים ארנבונים ויכולים לבנות איתכם תפריט עשיר ומתאים, אשר ישמור על הארנבון שלכם בריא לאורך זמן.

ארנבונים עסוקים קרוב ל-40% משעות הערות שלהם באכילה, כך שגיוון בהזנה ומשחק עם צורות ההאכלה השונות יכול הביא להעשרה באיכות החיים ועניין לארנבון.

רפואת שיניים

יש שתי עובדות חשובות על שיני ארנבונים-

1. שיני ארנבונים צומחות לכל אורך החיים שלהם.

2. לא ניתן לפתוח לארנבון פה רחב.

שתי עובדות אלו מקשות מאד על היכולת שלנו לטפל בבעיות חלל הפה בארנבונים ומחייבות ציוד מיוחד. טיפולי שיניים בארנבונים חייבים להיעשות אצל בעלי מקצוע מנוסים על מנת להביא להצלחה ולמנוע פגיעה בריאותית

IMG_20190902_164337
בדיקת ארנבון

רפואת ארנבונים

ארנבון שונה מאד משאר חיות הבית. יש לו מחלות ייחודיות לארנבונים בלבד ויש צורך להכיר את החיה ואת הרפואה שלה לעומק, על מנת לדעת כיצד לטפל בארנבון ואיך למנוע תחלואה.

אנו עוסקים שנים בגידול ובטיפול בארנבונים ויכולים לעזור לכם בשעת הצורך.

ניתוחים

לא רק רפואת ארנבים שונה משאר חיות הבית, גם האנטומיה שלהם שונה. הרדמת ארנבונים היא עניין מאתגר. מדובר על שיטה שונה מאד מהרדמת חיות בית אחרות ומכיוון שארנבונים מתים מכאב חשוב לעשות את ההרדמה נכון, על מנת למנוע סבל ולהוריד את סכנת החיים למינמום בזמן הרדמה לניתוחים.

ארנבון שהותקף חוזר הביתה2

אם אתה מעוניין לקרוא עוד...

לחץ על הקישור למידע נוסף ולקרוא סיפורים מחיי היומיום שלנו